Sunday, June 3, 2012

North Cape.

Minul algas uus talv. Kusagil mägedes, mäe otsas. Olen ümbritsetud merega...siin tekib tunne, et tõesti, olen maailma lõpus. Ja jutte merest on vaid teada, kuna siin on selline udu, siis meetrist kaugemale on raske näha. Loodan, et elan uue, karmi talve taaskord üle... Soojalt külmade soovidega, Silly.