'' According to your standards- I might not live right- but your standards, are not mine, they don' t belong to me or to my life and everyone else but God judging me- should be ashamed of their selves. I am sorry but I just can not deny who I am, I am giving my best- by loving you; By loving life'' -Silly Jaanus
Thursday, July 31, 2014
The Diagnosis
Borderline Personality Disorder - "I experience intense abandonment issues, have difficulty in maintaining relationships as they are usually quite intense, I hate myself, I can be very impulsive and feel slighted very easily and over react with intense rages and feel chronic anger."
Monday, July 28, 2014
Monday, July 21, 2014
Polaarøø
Kuradi polaarøø ma ei ole terve suve magada saanud ja ma ei kujuta ette kaua ma sedasi edasi jaksan!
BØØØØØØØ!:(
BØØØØØØØ!:(
Saturday, July 19, 2014
Ma tahan lahkuda.
Tåna mågedes kåies tajusin seda årkavat kirge ja huvi endas; Mida olen viimaste aastate jooksul aina kahanemas nåinud; Kuulata jøge, mis tuule kiirusel vuhiseb; Nåha ja tunda kargust; Silmade, suu, kåte...jalgadega. Juustega.
Mul on nii raske kui pole uhendust, ei enda ega loodusega.
Ma vøin nutta; sest olen nuud terve. Ja pårast naerda, sest seesmiselt on rahu. Aga mitte enne, kui olen låbinud veel teekonda, pikka, mågist. Iseendaga! Minu elu; Elan oma elu; Ja Jumal tånatud; Karasjokhas inimesi ei olegi; Våhemasti mitte neid kellega suhelda vøi ; neid kes iga hinna eest paaritumis akti sooritada ei sooviks. Mul pole praegu ei kumbagi vastu huvi.
Mul algab kool; Olen seda hetke peale teatrikooli ootanud justkui terve eluaja; Proovinud erinevaid erialasid, otsinud seda sobivat endale; Aga nåe- løpetasin hoopis kunstikooli klassides, 7 tundi påevas maalides vøi nimetagem seda siis hetkel siiski: Pintsli kåes hoidmiseks! Ma pean tunnistama; ma kardan natukene. Kuidas tulla toime kooli, klaasi ja tøøkohaga? Ma saan juba aru, et sotsiaalseks eluks siin uldse ruumi ei ole; Aga kunagi ma abiellun, teen suured pulmad ja siis råågin køik jutud åra.
Olen hakanud uskuma, et kuna armastuses olen alati libedal teel kåinud ja palju hammustada saanud siis kindlasti on elul minu jaoks varus midagi maagilist- ja nuudseks juba tean- kuidas våårtustada kaaslast, partnerit, tegin køige raskemad katsumused låbi: Muud ei jåånud ule kui sellest oppida!
Armastusega Jumalale,
Sinu Silly J.
Mul on nii raske kui pole uhendust, ei enda ega loodusega.
Ma vøin nutta; sest olen nuud terve. Ja pårast naerda, sest seesmiselt on rahu. Aga mitte enne, kui olen låbinud veel teekonda, pikka, mågist. Iseendaga! Minu elu; Elan oma elu; Ja Jumal tånatud; Karasjokhas inimesi ei olegi; Våhemasti mitte neid kellega suhelda vøi ; neid kes iga hinna eest paaritumis akti sooritada ei sooviks. Mul pole praegu ei kumbagi vastu huvi.
Mul algab kool; Olen seda hetke peale teatrikooli ootanud justkui terve eluaja; Proovinud erinevaid erialasid, otsinud seda sobivat endale; Aga nåe- løpetasin hoopis kunstikooli klassides, 7 tundi påevas maalides vøi nimetagem seda siis hetkel siiski: Pintsli kåes hoidmiseks! Ma pean tunnistama; ma kardan natukene. Kuidas tulla toime kooli, klaasi ja tøøkohaga? Ma saan juba aru, et sotsiaalseks eluks siin uldse ruumi ei ole; Aga kunagi ma abiellun, teen suured pulmad ja siis råågin køik jutud åra.
Olen hakanud uskuma, et kuna armastuses olen alati libedal teel kåinud ja palju hammustada saanud siis kindlasti on elul minu jaoks varus midagi maagilist- ja nuudseks juba tean- kuidas våårtustada kaaslast, partnerit, tegin køige raskemad katsumused låbi: Muud ei jåånud ule kui sellest oppida!
Armastusega Jumalale,
Sinu Silly J.
Friday, July 18, 2014
Subscribe to:
Posts (Atom)




