Olen nende suurarmastaja ja võin tunde kuntsifilmide seltsis veeta aga siin üks hispaania lühifilm, mis mind nutma ajas...
http://vimeo.com/10235852
Nautida!
'' According to your standards- I might not live right- but your standards, are not mine, they don' t belong to me or to my life and everyone else but God judging me- should be ashamed of their selves. I am sorry but I just can not deny who I am, I am giving my best- by loving you; By loving life'' -Silly Jaanus
Saturday, March 31, 2012
Wednesday, March 28, 2012
Eirik..kallis
Kallis. Hoia Sinagi end nagu palusid mul end hoida.
Monday, March 26, 2012
Charles Bukowski
Drinking is an emotional thing. It joggles you out of the standardism of everyday life, out of everything being the same. It yanks you out of your body and your mind and throws you against the wall. I have the feeling that drinking is a form of suicide where you’re allowed to return to life and begin all over the next day. It’s like killing yourself, and then you’re reborn. I guess I’ve lived about ten or fifteen thousand lives now.
Charles Bukowski
“”
Charles Bukowski
“”
Tuesday, March 20, 2012
Oliiivid.
Kunagi keegi rootsis lausus mulle" a day without an olive is a wasted day" ja ma noustun sellega enam kui kull.
Pseudologia fantastica, ma arvan, et elan kusagil seal.
Pseudologia fantastica, ma arvan, et elan kusagil seal.
Wednesday, March 14, 2012
Karasjok.
Kuskil pole veel tundud seda mis siin tunnen, vaike kula kahe mae vahel, joe ja saami inimestega. Kus pohilised tookohad on Nrk e. norra televisioon, saami teater ja Davvi girij kirjastus. Koik need kohad on kaasanud mu ellu vaga huvitavaid tutvusi ja kultuuriliselt uusi voimalusi pakkunud. Andekaid ilusaid huvitavaid ja mis koige tahtsam, minule aarmiselt sarnaseid inimesi minu kurbustes, moistimist on siin.
Depressioonis olles ei opi vaid endast, vaid ka teistest. Kogu su tutvusringkond saab uue tahenduse, suuna...uued moistmised. Isegi sulle lahedal seisvad inimsed..need kes jaavad voi lahkuvad. Ja mida nad endast arvavad voi ei ava. Pilt saab suuremaks. Ja ennast hakkad armastama...
Mu sees toimub hetkel nii palju, koik mis kirjutan on segane, sest kogen viimasel ajal palju.
Elan kunstikoolis, sattusin labi juhuse siia aga olen tanulik ,kohtusin kahe armsa neiuga, kes mulle siin lahedaseks saanud. Kui keegi lahkub, siis keegi tuleb, uks sulgub ja aveneb...
Minevik vaja lahti lasta, andestada on vaja...andestust teistele.
Tana on saami muusika ohtu, vabas ohus, siinses saami aias,pole seal varem kainud, saab ilmselt huvitav olema.
Oeeeeeh, mu Jumal!
Depressioonis olles ei opi vaid endast, vaid ka teistest. Kogu su tutvusringkond saab uue tahenduse, suuna...uued moistmised. Isegi sulle lahedal seisvad inimsed..need kes jaavad voi lahkuvad. Ja mida nad endast arvavad voi ei ava. Pilt saab suuremaks. Ja ennast hakkad armastama...
Mu sees toimub hetkel nii palju, koik mis kirjutan on segane, sest kogen viimasel ajal palju.
Elan kunstikoolis, sattusin labi juhuse siia aga olen tanulik ,kohtusin kahe armsa neiuga, kes mulle siin lahedaseks saanud. Kui keegi lahkub, siis keegi tuleb, uks sulgub ja aveneb...
Minevik vaja lahti lasta, andestada on vaja...andestust teistele.
Tana on saami muusika ohtu, vabas ohus, siinses saami aias,pole seal varem kainud, saab ilmselt huvitav olema.
Oeeeeeh, mu Jumal!
Monday, March 12, 2012
Depressioon.
Tana kulastas mind John Egil, nuudseks siis minu endine ja kaasa see mu paranemisele ei aitanud. Oli soov toesti jagada ja mul on kahju, et ta mulle pikemalt voimalust ei andud.
Oled mulle eriline, kallis ja armas,
Ja loodan, sulle parimat
Snu piiga.
Oled mulle eriline, kallis ja armas,
Ja loodan, sulle parimat
Snu piiga.
Friday, March 9, 2012
Homosexuelle.
Siin on huvitav blogi, How does lesbian look like? Ilusad fotod..vaadake ja nautige!
http://thisiswhatalesbianlookslike.tumblr.com/
Missis Silly, voi piiga,nagu kutsutakse mind saamimaal.
http://thisiswhatalesbianlookslike.tumblr.com/
Missis Silly, voi piiga,nagu kutsutakse mind saamimaal.
Tuesday, March 6, 2012
Eesti suvi ja nostalgia...
Ei ole voimalik panna sonadesse,kuidas ootan suve. Ja just kodumaistsuve! Viljandit, sedakuidas kesklinnast koju Sammuli juurde pean kõndima palavas huumuses. Labi heinamaa ja tolmuse kruusatee. Igatsen seda.
Plaanin selle suve Eestis veeta, vähemasti, loodetavasti saan kuu endale lubada. Merd ja seelikuid ja folki ja teid mu kallid sõbrad ja muud loomad.
Suveigastusja ootus on nii suur, et tekib armumise tunne, lootus, ja teadmine, et kohe-koheon tulemas, tekitab ōnne, seletamatut õnne minus!
Suvi...selle tähendus..aeg, lapsepõlv, lihtsus.
Teie väike Silly.
Plaanin selle suve Eestis veeta, vähemasti, loodetavasti saan kuu endale lubada. Merd ja seelikuid ja folki ja teid mu kallid sõbrad ja muud loomad.
Suveigastusja ootus on nii suur, et tekib armumise tunne, lootus, ja teadmine, et kohe-koheon tulemas, tekitab ōnne, seletamatut õnne minus!
Suvi...selle tähendus..aeg, lapsepõlv, lihtsus.
Teie väike Silly.
Saturday, March 3, 2012
Thursday, March 1, 2012
Armastust.
Armastust? Armastust..vajame. Vajan, hoolivust.
Miks me enamus aja oma elust uritame meeldida inimestele kellele me ei meeldi?
Miks me enamus ajast oma elus otsime tahelepanu neilt, kes seda meile ei paku?
Ma voin terve nimekirja koostada inimestest kellega mul nii on. Mina raagin ja keegi ei vasta.
Tahan hoida end, andeks endale anda, kallistada end ja hellitada.
Voi nagu kunagi uks noormees mulle utles, meil pole midagi andeks anda.
Olen inimene, opin end tundma...
Kaitun vahemasti tanasest endaga eriti armsalt ja soojalt. Olen enda parim sober, armastaja..looja.
Vabanen habitundest ja suutundest.
Hakkan end siduma inimestega, armun..kellegisse heasse. Kes on minule hea ja armas. Armastab mind tapselt nii nagu mina ennast armastan. Ja oma koera ka muidugi.
Saan aru, lapsepolve tahtsusest.
Olen tanaseks nainud palju, soovind palju...
Plaanin aprillis Barcelona soita, puhkust on vaja. Pean leidma endale...
Tahan armastada ja olla armastatud.
Miks me otsime armastust nii paaniliselt teistelt?
Miks me enamus aja oma elust uritame meeldida inimestele kellele me ei meeldi?
Miks me enamus ajast oma elus otsime tahelepanu neilt, kes seda meile ei paku?
Ma voin terve nimekirja koostada inimestest kellega mul nii on. Mina raagin ja keegi ei vasta.
Tahan hoida end, andeks endale anda, kallistada end ja hellitada.
Voi nagu kunagi uks noormees mulle utles, meil pole midagi andeks anda.
Olen inimene, opin end tundma...
Kaitun vahemasti tanasest endaga eriti armsalt ja soojalt. Olen enda parim sober, armastaja..looja.
Vabanen habitundest ja suutundest.
Hakkan end siduma inimestega, armun..kellegisse heasse. Kes on minule hea ja armas. Armastab mind tapselt nii nagu mina ennast armastan. Ja oma koera ka muidugi.
Saan aru, lapsepolve tahtsusest.
Olen tanaseks nainud palju, soovind palju...
Plaanin aprillis Barcelona soita, puhkust on vaja. Pean leidma endale...
Tahan armastada ja olla armastatud.
Miks me otsime armastust nii paaniliselt teistelt?
Subscribe to:
Posts (Atom)




