Saturday, March 31, 2012

Lühifilmid

Olen nende suurarmastaja ja võin tunde kuntsifilmide seltsis veeta aga siin üks hispaania lühifilm, mis mind nutma ajas...

http://vimeo.com/10235852

Nautida!

Wednesday, March 28, 2012

Eirik..kallis

Kallis. Hoia Sinagi end nagu palusid mul end hoida.

Monday, March 26, 2012

Charles Bukowski

Drink­ing is an emo­tional thing. It jog­gles you out of the stan­dard­ism of every­day life, out of every­thing being the same. It yanks you out of your body and your mind and throws you against the wall. I have the feel­ing that drink­ing is a form of sui­cide where you’re allowed to return to life and begin all over the next day. It’s like killing your­self, and then you’re reborn. I guess I’ve lived about ten or fif­teen thou­sand lives now.

Charles Bukowski

“”

Tuesday, March 20, 2012

Oliiivid.

Kunagi keegi rootsis lausus mulle" a day without an olive is a wasted day" ja ma noustun sellega enam kui kull.


Pseudologia fantastica, ma arvan, et elan kusagil seal.

Wednesday, March 14, 2012

Karasjok.

Kuskil pole veel tundud seda mis siin tunnen, vaike kula kahe mae vahel, joe ja saami inimestega. Kus pohilised tookohad on Nrk e. norra televisioon, saami teater ja Davvi girij kirjastus. Koik need kohad on kaasanud mu ellu vaga huvitavaid tutvusi ja kultuuriliselt uusi voimalusi pakkunud. Andekaid ilusaid huvitavaid ja mis koige tahtsam, minule aarmiselt sarnaseid inimesi minu kurbustes, moistimist on siin.
Depressioonis olles ei opi vaid endast, vaid ka teistest. Kogu su tutvusringkond saab uue tahenduse, suuna...uued moistmised. Isegi sulle lahedal seisvad inimsed..need kes jaavad voi lahkuvad. Ja mida nad endast arvavad voi ei ava. Pilt saab suuremaks. Ja ennast hakkad armastama...

Mu sees toimub hetkel nii palju, koik mis kirjutan on segane, sest kogen viimasel ajal palju.
Elan kunstikoolis, sattusin labi juhuse siia aga olen tanulik ,kohtusin kahe armsa neiuga, kes mulle siin lahedaseks saanud. Kui keegi lahkub, siis keegi tuleb, uks sulgub ja aveneb...


Minevik vaja lahti lasta, andestada on vaja...andestust teistele.

Tana on saami muusika ohtu, vabas ohus, siinses saami aias,pole seal varem kainud, saab ilmselt huvitav olema.

Oeeeeeh, mu Jumal!

Monday, March 12, 2012

Depressioon.

Tana kulastas mind John Egil, nuudseks siis minu endine ja kaasa see mu paranemisele ei aitanud. Oli soov toesti jagada ja mul on kahju, et ta mulle pikemalt voimalust ei andud.

Oled mulle eriline, kallis ja armas,
Ja loodan, sulle parimat

Snu piiga.

Friday, March 9, 2012

Homosexuelle.

Siin on huvitav blogi, How does lesbian look like? Ilusad fotod..vaadake ja nautige!

http://thisiswhatalesbianlookslike.tumblr.com/


Missis Silly, voi piiga,nagu kutsutakse mind saamimaal.

Tuesday, March 6, 2012

Eesti suvi ja nostalgia...

Ei ole voimalik panna sonadesse,kuidas ootan suve. Ja just kodumaistsuve! Viljandit, sedakuidas kesklinnast koju Sammuli juurde pean kõndima palavas huumuses. Labi heinamaa ja tolmuse kruusatee. Igatsen seda.
Plaanin selle suve Eestis veeta, vähemasti, loodetavasti saan kuu endale lubada. Merd ja seelikuid ja folki ja teid mu kallid sõbrad ja muud loomad.
Suveigastusja ootus on nii suur, et tekib armumise tunne, lootus, ja teadmine, et kohe-koheon tulemas, tekitab ōnne, seletamatut õnne minus!

Suvi...selle tähendus..aeg, lapsepõlv, lihtsus.


Teie väike Silly.

Thursday, March 1, 2012

Armastust.

Armastust? Armastust..vajame. Vajan, hoolivust.

Miks me enamus aja oma elust uritame meeldida inimestele kellele me ei meeldi?
Miks me enamus ajast oma elus otsime tahelepanu neilt, kes seda meile ei paku?

Ma voin terve nimekirja koostada inimestest kellega mul nii on. Mina raagin ja keegi ei vasta.

Tahan hoida end, andeks endale anda, kallistada end ja hellitada.

Voi nagu kunagi uks noormees mulle utles, meil pole midagi andeks anda.

Olen inimene, opin end tundma...

Kaitun vahemasti tanasest endaga eriti armsalt ja soojalt. Olen enda parim sober, armastaja..looja.

Vabanen habitundest ja suutundest.


Hakkan end siduma inimestega, armun..kellegisse heasse. Kes on minule hea ja armas. Armastab mind tapselt nii nagu mina ennast armastan. Ja oma koera ka muidugi.

Saan aru, lapsepolve tahtsusest.

Olen tanaseks nainud palju, soovind palju...

Plaanin aprillis Barcelona soita, puhkust on vaja. Pean leidma endale...

Tahan armastada ja olla armastatud.

Miks me otsime armastust nii paaniliselt teistelt?