Sunday, December 1, 2013

.

Aga kui Mina sellest välja tulen,
siis ma ei taha enam näha neid.
Kes koos Minuga enam selles ei olnud.
Sest siis oleks mul veel vähem jagada-
kui mul on praegu.

Kiirustage ja elage.
Ja siis elame ja näeme.


Silly.

Wednesday, November 27, 2013

Olen hull.

Ma olen natuke hull:)
Ja samas on see rikastanud mind ja mu mõtte  maailma, ma ei ole selline tühi ringi kargav ennast täis tibi kes näeb ainult sinna kuhu silmapiir ulatub.
Ja see on vaid meediv.

Olen enne niipidi hull kui teistpidi nagu enamus ühiskonda...

Jah, pean tunnistama;
Olen kõigest vaid inimene.

Ja paremini ma ei oska aga tean, et annan endast parima.

Et olla hea tütar oma emale,
Hea laps isale,
Ustav sõbranna oma kaaslastele
Ja armastav naine oma mehele.


Silly Jaanus.

Ehk läheb elu varsti nii ilusaks, et keegi ei oska aimatagi.


Saturday, November 23, 2013

Lost.


I have lost my intrest into human kind;
I don' t believe in it.
I can't.
After all I have seen.
I have seen it all.
I could be blind,
Because; there is no more to see
What would bring me into the;
Kindness
Of human beings.

It will not vanish
Has my heart what was fooled;
If I can' t see anymore ,with my eyes.
I will tell;  I see now with my heart.

You will never return
My dear friends.
You can' t.
You have taken something.
Good.
And left behind something,
Dreadful.
What will shake me ,
Into those walls.
Where I feel.
Home.

S.Jaanus.

Breath.




Now I can breath.
Finally.
I can laugh, when this all;
It is called to be behind me.
Say somthing
I am giving up on you .
I am leading to the wildness.
I will fly.
Away
Away.
Painful  times if needed.
And again and again, until
I am there.
With myself.
Where I can breath.


Say something
I gave up on you.

S.Jaanus.

Saturday, September 21, 2013

Armastus.

Meile on õpetatud, et armastus on suhe, ja me
Oleme selle mõttega harjunud. Kuid see pole tõsi.
Suhe on madalaimat sorti armastus, väga rikutud.
Armastus on seisund.

Monday, June 10, 2013

Kell on 5:45

Ja mina ärkasin üles!

Ja und enam ei tule.

Tundub, et ei tule ega tule..
Nägin päikesetõusu ja siis veel paari, kolme, nelja ja viite asja.
Oma elu. Ja seda korterit siin Viimsis, kus hetkel elan. Olen. Eksisteerin.
Üksinda ja teistega ja ühe üsna sõbraliku kummitusega.

Kõik võtab aega ja see lugu ka siin, vajab ja võtab aega- röövib minult, minu une aega!

Kui keegi on elanud sarnase loo läbi, võiks ühinduda, nende hommikuste lugudega mis vaevavad...



Wednesday, March 6, 2013

Rock bottom became the solid foundation on which I rebuilt mylife.


J.K. Rowling