Sunday, April 3, 2011

Oslo täidab unistusi.

Kõik tuleb millest unistanud olen, intesiivse elustiiliga noormees kes mind inspireerib ja hulluks ajab, oma armas kodu keskklinnas ja inimsed kellega lõputult rääkida ja end vabastavalt tunda.
Täna on esimene hommik mu uues kodus, elutoa aknast on näha park, puud. Aknale võib end tundideks unustada. Elutoas on seinal mõned fotod, uks noormeestest kellega koos elan on fotograaf- ja pean tunnistama, väga andekas fotograaf. Ta on ühtlasi ka filmi direktor, eile hakkas meile koos fantaasia juba lendama. Filmikooli on ta lõpetanud Pariisis. Väga ilus. Siin on nii ilus.
Üleile juhtus midagi rappuvat. Olin oma noormehega tema toas, pikutasime ja rääkisime. Kuni mingi hetk tulid sünnipäevalised meie tuppa. Oskar, üks kunstik oli siis auline meil. Aga mis oli shokeeriv selle juures, koik olid alasti. Nelson mängis kitarri ja nad laulsid meile. Hakkasme Eikruga naerma. Meil ei jäänud muu üle kui end ka alasti kiskuda ja seltskonna üldise hea auraga liituda. Meil oli nii mõnus, aina naersime ja naersime..see oli üks ilusamaid ja vabastavamid hetki mu elus. Alasti inimsed kes kõik viimasel kuul on mulle lähedaseks saanud ja kes inspireerivad mind ja annavad mulle julgust, julgust veel rohkem!
Elame näeme , härrased...

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.