Saturday, January 14, 2012

Ma ei tea kuidas saab moos kommi sisse ja...

Ma ei tea ja ma ei tea, ei ole hea!
Liiga palju kolimist ja uhest kohast teise loksumist on mu elus olnud ja endiselt veel on.

Kas loon, seda ise? Ma ei tea.
Olen siiski teinud otsuseid ja lootnud neile kindlaks jaada, kooki tagasi minemine pidi juhtuma vaid uhel tingimusel kui olen hommikusoogi kokk. Nuud ma siis olen ja sattusin kohta kus hommikusoogi koka too on veel stressi rohkem kui a'la cartes oli. Mis tundub uskumatu aga massid mis siin påeva jooksul låbi kåivad on meeletud. Pluss konverentside toidud ja muud asjad mis koik siin minu vastutusel. Ma våsin åra. Peale tøød magan, eile oli mååratud kohtumine, ¨noormees tuli siia hotelli mulle jårele aga mina olin magama jåånud...
Samas ma suudan ja suudaks- aga viimane asi mis minu jaoks koik paika paneb on see, et milline on peakokk. Ja peakokk on nii hirmutav, et ma ei råågi sønagi tema juures, isegi kui tema minuga råågib, ma vaikin- mul pole uldse midagi talle øelda. Våga huvitav reaktsioon minu poolt igatahes. See on paar korda varem nii minuga juhtund, et moni inimene on nii egoistlik ja tahab vaid rååkida kuidas koik PEAB olema ja kuidas tema on see ja mina see..ja selline kastisusteem, loob mind nii pahviks, et minu vaim ei oska selle peale enam midagi vastata. ja siis ta VAIKIB.

Nii ma vaikin..istun ja vaikin. Palk on hea. Elus esimest korda on tekkinud kusimus, kumb too siis, kas meeldivam voi våhem meeldivam? Kindel on see, et raha eest saab lubada endale teisi meeldivaid tegevusi..pluss, saan kooli varsti tagasi minna.

Ma ei tea.
NÅETE!
MINA EI TEA!

Lihstalt olen teadmtauses koige kohta. Ma ei taha ennustada, ehk isegi jåån siia..tahan Oslos olla.

Sassis
Silly
Sussususussssss.

Inimsed on siin tegelikult head ja toredad.
Minu elus on alati palju armastust.

Armastus oojaaa.

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.