Monday, November 19, 2012

Lapsed.

Kui enne ei teadnud mis on armastus
, polnud ei näinud , ei kuulnud.
..Sa ei olnud vaatanud.
Kui ei teadnud. Ma annan andeks.
Ka endale.
Kõik.
Ja leinan Sind.
Mitte ainult oma silmades
Vaid ka hinges.
Elad koos meiega.
Puude ja rohu,
Kasemahla ja eluveega.
Sa ei ole minust eraldi,

Ja pea meeles
Ma ei hüljanud Sind
Ei tapnud.
Sind.
Ainult enda.
Ja kõik Teised.
Aga Sina
Sa
Elad.

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.