Wednesday, November 27, 2013

Olen hull.

Ma olen natuke hull:)
Ja samas on see rikastanud mind ja mu mõtte  maailma, ma ei ole selline tühi ringi kargav ennast täis tibi kes näeb ainult sinna kuhu silmapiir ulatub.
Ja see on vaid meediv.

Olen enne niipidi hull kui teistpidi nagu enamus ühiskonda...

Jah, pean tunnistama;
Olen kõigest vaid inimene.

Ja paremini ma ei oska aga tean, et annan endast parima.

Et olla hea tütar oma emale,
Hea laps isale,
Ustav sõbranna oma kaaslastele
Ja armastav naine oma mehele.


Silly Jaanus.

Ehk läheb elu varsti nii ilusaks, et keegi ei oska aimatagi.


No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.