Nagu misasi? Ma ei ole nii kohmakat søna varem ,oma elus kohanud.
Aga olgu peale siis.
Mina eelistaks ikkagi øelda stand up comedy! Mida ei oleks pidanud tølkima otse. Sest minu meelest Inglise keeles ei ole see seotud pustiseismisega. Vaid on kuidagi orgaaniline ja loomulik.
Silly.
No comments:
Post a Comment
Note: Only a member of this blog may post a comment.