Tuesday, July 12, 2016

Preili Loit, tänan!

ma pole ammu midagi nii külma ega julma lugenud, kahju, et üks vahva naisterahvas nagu sina pead sellist kirjutist kellegilt üldse saama, veel enam kellegilt, keda sa pidasid ''the one''

see jätab ikka sellise haava sisse, ma mõtlen kui ma ise midagi sellist peaks löbi kogema.



No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.