Friday, April 18, 2014

Koera vøtt!

See on Australian Shepard ja sellist koera tahan ma endale våga vøtta, kes øøsiti voodis mu jalgade juures magab ja mind keelega silitab kui kurb olen- ja minuga murab ja jooksmas kåib. Metsa matake tuleb vøi mere åårde ujuma.
Nimeks oleks kas Djembe vøi Bongo, kumb on parem?

SILLY TAHAB NII VÅGA KOERA ENDALE!

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.