Tegelikult tahtsin øelda, et MA IGATSEN OMA SØPRU!
Elamine siin Norra kolme måe vahel vøib vahest pea løhki ajada!
Kåigud segi kammida.
Ja nii need rumalad møtted hakkavad tulema;
Vahest harva pean end siiski katkestama ja kohmetult enda ees vabandama, et jada nii kaugele jøudis minna.
Vaikselt plaanin jårgmise aasta reisi marsuuti, see ajab eluvaimu vårskena- kas reis tuleb vøi mitte, pole antud juhul isegi enam mitte oluline- sellest unistamine on tåhtsam.
Olen 26.
Meest mul ei ole.( Usu voi mitte aga isegi mitte naist ei ole)
Koera ka mitte( Muidu vøtaks aga kuhu ma ta panna kull voiks, kohvrisse??)
Alustan 2 korda kooli minemisega ja loodan, et seekord on kauem kui esimene.
Plaanin panna endale breketid suhu.
Loodan, et løpuks vøidan oma akne! 30 pole enam kaugel.
Varsti pean kortsu vastaseid kreeme hakkama ostma.
Selajal kui mul endiselt veel breketid on suus ja akne vaevamas.
Mul on palju armastust pakkuda aga tundub, et uldine armuturg ei ole sellest vaga huvitatud.
Tomban magnetina ligi vanu haisvad peerukotte- kes åårmisel juhul ka hea øø eest våikest pappi vålja køhiks. (Nagu ma oleks muugiks)
Selline olen mina 26 aastaselt.
Onneks ei ela ma ema juures aga ega asjad sealtki ju våga kaugel ei ole=)
Isa juures oleks ehk parem. Ei pea nii palju koristama( Mitte et ma koristamist lausa ei jumaldaks)
Mul on 2 paari tekikotte- kui uks parasjagu pesus on, kasutan teist. Ma ostaks muidu juurde aga suures pakkimis hirmus ei julge ma sellegagi våga liiale minna.
No comments:
Post a Comment
Note: Only a member of this blog may post a comment.