Saturday, February 12, 2011

Aalesund.


Palju on juhtunud.
Aga kõik mis ma tunnen- kokandus. Ma olen väsinud. Ma ei ela selles maailmas ega nendes tingimustes mida pakub mulle restorani maailm.
Mul on oma, täiesti oma. Ja seda seal ei ole.
Ma pean mainima veel, et kõikide nende aastate vältel, pole ma sallinud seda raiskamist mida tekitab restorani majandus keskkonnale. See on metsik ressursside kulutamine. Ja mille nimel? Mille siis?
Inimesed, tehke kodus süüa! Suuremaks eeliseks on see, et teate mida sööte.
Koka soovitus!
Ma palun Jumalat, soovin, soovide täitumist.

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.