Ma ei teadnud, ma ei ole varem märkanud milline ilus-armas linn on Copenhagen. Ökoloogiline linn. Alustades massiivsest jalgratta kultuurist kuni lõpetades siis kõige lihtsama- tõeline öko toidu buum ja mis on huvitav, soodsa hinnaga. Õlle saab ka 5 krooniga poest kätte, kas pole mitte vahva?
Koolis on tore, kursus on tore, kõik on hea.
Kõik on väga toetavad ja toetavad.
Ma ei ole lesbi ega biseksuaalne aga see ei täheda, et mulle naised ei meeldiks ja, et ma neid ei armasta. Aga hetero ma ka ei ole, ma pole kastis, ma pole keegi...ei kuulu kuhugi. Naistel on pehmed huuled. Aga vabal ajal liigun rohkem ringi meestega, mehed on lihtsamad, vabamad....ja kui ma saaks, siis Björki võtaks küll naiseks, silmade pärast..
,








No comments:
Post a Comment
Note: Only a member of this blog may post a comment.