Wednesday, September 28, 2011

Eddie Vedder '' Ukulele''

Kuulasin ja järjekordselt armusin ühte teema sooloalbumisse. Kaasa lööb teisigi lemmikuid. Muusika ükisnda olemiseks..või siis kaaslase ja veiniga. Järele mõtlemiseks...järgi mõtlemiseks. Või siis hoopiski tundmiseks.


Link:

http://www.youtube.com/watch?v=AiPJz1IWsLk&feature=related

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.