Kuulasin ja järjekordselt armusin ühte teema sooloalbumisse. Kaasa lööb teisigi lemmikuid. Muusika ükisnda olemiseks..või siis kaaslase ja veiniga. Järele mõtlemiseks...järgi mõtlemiseks. Või siis hoopiski tundmiseks.
Link:
http://www.youtube.com/watch?v=AiPJz1IWsLk&feature=related
No comments:
Post a Comment
Note: Only a member of this blog may post a comment.