Tuesday, March 6, 2012

Eesti suvi ja nostalgia...

Ei ole voimalik panna sonadesse,kuidas ootan suve. Ja just kodumaistsuve! Viljandit, sedakuidas kesklinnast koju Sammuli juurde pean kõndima palavas huumuses. Labi heinamaa ja tolmuse kruusatee. Igatsen seda.
Plaanin selle suve Eestis veeta, vähemasti, loodetavasti saan kuu endale lubada. Merd ja seelikuid ja folki ja teid mu kallid sõbrad ja muud loomad.
Suveigastusja ootus on nii suur, et tekib armumise tunne, lootus, ja teadmine, et kohe-koheon tulemas, tekitab ōnne, seletamatut õnne minus!

Suvi...selle tähendus..aeg, lapsepõlv, lihtsus.


Teie väike Silly.

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.