Saturday, October 22, 2011

Uus album taaskord ja Göteborg ka.

Björki  Biophilia on absoluustelt hämmastav. Isegi jungle ja d,n,b vöib kuulda...ja uldiselt. Margit, sa pead seda käppima. Musst is a will.

Kulastan hetkel Göteborgi. Nostalgia tuleb peale. Vanad riided ja värvid ja mustrid. Möndasid saan isegi kasutada, avastasin, et mul siin uhed täitsa asjalikud talvesaapad ja kindad, kindaid läheb alati vaja, sest need kipuvad lihtsalt ära kaduma.

Igatahes lähen nuud Olofi stuudiosse end pildistama. Peale seda kui otsustasime mölemad oma teed minna pole minust haid pilte ja selle vea parandame täna ära. Carpe diem my friends, hoidke oma suhted hääd ja avatud!


Silly.

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.