Tuesday, November 22, 2011

Armastus kursakaaslaste vastu.

Ma armastan oma kursakaaslasi, oleme úks suur perekond kes teeb kőike koos, kust saab nii palju tuge ja hoolivust ja armastust, et ei jaksa sőnadesse panna. Me teeme teatrit koos, súúa koos, pidu koos, sauna koos , kőike.

Silly on őnnelik, tánan teid, et mind naerma ajate, mind kallistate ja hoiate.

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.