Saturday, November 12, 2011

Eirik Sandåker min kära, kärlek....kära mig. Lalalaaa

Eirik, kas ma olen Sulle kunagi oelnud, et Sul on tosimeeli koige armsam naeratus, mida iial kellegi suul näinud olen?
Ma ei joua ära oodata millal saan taaskord Oslo, raske on eemal olla Oslost. Anniken, Oskar, Martin...Eirik. Need kes votavad kogu uhiskonda nii nagu ta on. Mul on aegajalt tosiseid raskusi eemal olemisega.

Ja isegi aegajalt veel meenutan ja motlen, halb ja hull oli hea olla.

Eirik ma armastan Sind. Hea oli Sinu haalt kuulda. Hea oli kuulda lauset ´´Me peame kohtuma´´.

Tänan, et opetasid mulle, et oleme koigest inimesed. Tänan kui moistsid kui viskasin Su riided aknast alla. Tänan, et lubasid olla. Tänan, et toid teatri minuni.

Tänan, et laususid mu nime sellisel toonil.

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.