Ma olen nii vásinud neist kárssninadest rassislikest taanlastest, kes panevad mind tundma nagu ma oleks Aafrikast párit. Sest ma ei leia siin riigis tőőd, sest ma pole taanlane vői mul pole mingit muud őnne. Lihtsalt. Ja kuna ma olen eestlane siis mul pole mingit Nepaali voi Hispaania getot kus ma nőudepesijana tőőtada saaks, kahjuks Eesti kőők ei saanud iial kuulsaks.
Mina enam ei tea mida teha, seebi jaoks ka raha pole. Pesumasinat on kellelgi? Noh mul pole ja kui ma Eesti tulen ja haisen siis játke oma teada. Mingisugune váárikuse peaks ikka kaasmaalase suhtes sáilitma. Elan siin armastsuest sőna otseses mőttes, oma kursakaaslaste armastusest. Ja teate kúll pool ajast ma pole isegi mitte tore. Nii ,et mingu kőik seenele vői marjale...mul ikka tősiselt nii vásimus. Jőuluks koju tulla palusin Annikenilt, et ta siia tuleks, et me siis koos Oslo saaks hááletada. Nii vaene, et ei kannata enam kriitikat.
Úkspáev láksime Davidiga kaklema Cola pudeli úle- 3 krooni ikkagi suur raha. Nádala aja sőőgi raha siin koolimajas. Ja mul on igal pool augud, igas pluusis, sokis...igalpool. Ja ma ei ole iial mingi kásitőő ekspert olnud.
Lack of me, lack of money, lack of sex ( Viimane káib Kauri kapsaaeda)
Nautige siis oma ilusaid riided ja sőőke ja őllet ja muud jama.
Silly.
No comments:
Post a Comment
Note: Only a member of this blog may post a comment.