Saturday, November 19, 2011

Margit

Margit kus mu sokid on? Silly tahab teada. Eile oli koolimajas etendus ja peale seda pidu, mina olin omadega otsas juba etenduse ajal, igatahes oli hea, jáin rahule. Maski workshop lábi ja kui saame selle nádala raames enda maskiga hásti lábi on mul ka oodata etendust. Eks náis. Ei punnita.

Ma ei salli hommikul vara tőusmist. Ma ei salli ennast.

Ma soidan meditatsiooni laagri ilmselt 10 páevaks, karm asi aga vajab tegemist, sest ma ei tule endaga eriti toime. Mul on mitmeid patoloogilisi káitumisháireid. Isegi suhtlemisprobleemid on ja mure enda armastamisega aga kuidas ma saangi end armastada kui ma selline muna olen. Ma olen melanhoolik, bi polaarne, deprssioonis....vágivaldne meestega, armastav naistega. Alkohol ajab mind valetama. Eriti vein. Isegi kui tihti ei tarbi suudan ma alati mingi tsirkusega hakkama saada.

Ma armastan Teid. Margit ma armastan SIND. Joanna Sind ka ja Reigo ja Marko.
Marko kui sa úkspáev kuulus ja rikas oled siis helista mulle.

Mulle muide meeldib jube palju  inimesi vői on súmpaatsed. Koolimajas Jens on nii positiivne, eile olin on the edge ehk ááremail, avaldama talle armastust. Aga ta pidi rongile jooksma. Siis Eestist meeldib mulle endiselt Kaur, Imre on ka kena ja Siim. Ja muidugi Maarius Párn. Áármiselt armas inimene. Osad kohe kuidagi on jumaliku puudutusega inimesed ja ma kadestan neid kergelt, ma imetlen neid ja tahan olla osa nende elust. Mitte ilmtingimata aga on hea on ennast úmbritseda nii meeldiva seltskonnaga.

Mulle úks kursaőde útles, et ma pole kunstik. Naljakas, et keegi pole aga me őpime visuaalset kunsti ja tegelesime nádal aega maski voolimisega savist. Táhendab, ma ei oska kommenteerida. Táhnedab puii, ei ole kunstik jah. Ma olen auto mehhaanik. Kes veel ei tea. Teine amet on mul jőoulude ajal, olen jőuluvana.

Mu tsőlibaat sai lábi. Núúd láhen uuesti tsőlibaati. Tsőlibaadis on hea olla. Mingi, mina kúll ei viitsi seksida, mul parematki teha aga eks ikka juhtub.

Ma lőpetan núúd igatahes, mul on suur soov inimseks saada ja mul on toetust vaja, sőpradelt ja...muudelt loomadelt.

Kui kelelgi raha ka palju on siis palun saadke, teeks sellise kampaania, et Silly JŐULUKS KOJU. Ma luban, olen armastav ja nurruv.

Lugupidamisega,
teie tervise inspektor

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.