Lilled ja liblikad on tåna terve påeva minu kohus tiirelnud. Kaisin ukspåev NRK-s. Norra televisioonis aga siis ma teda veel ei mårkanud.
Eile oli esimene kord kui siis ostustasin siin pubisse minna, kohtasin erinevaid inimesi. Liitusin naiste
grupiga, kus kais ikka korralik bummel.
Siis sisenes baari keegi noormees ja mul jai silm kohe peale. Ohtu kujunes meie vaheliseks jahiks.
Sara raakis kunagi noormehest, kes tootab televisioonis ¨lavastaja¨¨ja naitlejana. Tuleb valja, et tegu oli selle noormehega. Veider kui palju kokkusattumisi millest ma ei jaksa koneleda viis mind selle noormeheni...
Ma armusin.
Ta viib homme mind Soome ohtusoogile, eks nais aga midagi sellist tundsin viimati kui Eirikut kohtasin.
Ma olen tosimeeli onnelik ja kaalun uusi viise ja valjendusi oma elus.
Silly
No comments:
Post a Comment
Note: Only a member of this blog may post a comment.