Friday, February 17, 2012

Kokakunst.

Tere ja pean ules kirjutama, et olen armunud kokakunsti, toidu tegemisse...maitsetaimedesse. Itaalia kooki. Avokaadosse. Lohnadesse.

Uks paev on mul oma tomatiaed, oma maitsetaimede aed.

Kui palju armastust.

Kirjutan varsti oma kogemusest Saami teatrist.

Kindly,
Silly.

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.